Русские видео

Сейчас в тренде

Иностранные видео

Скачать с ютуб Реакція Саутгейта на поразку в фіналі ЄВРО-2024 | Англія 1:2 Іспанія в хорошем качестве

Реакція Саутгейта на поразку в фіналі ЄВРО-2024 | Англія 1:2 Іспанія 1 месяц назад

Если кнопки скачивания не загрузились НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ или обновите страницу
Если возникают проблемы со скачиванием, пожалуйста напишите в поддержку по адресу внизу страницы.
Спасибо за использование сервиса savevideohd.ru

Реакція Саутгейта на поразку в фіналі ЄВРО-2024 | Англія 1:2 Іспанія

Наш телеграм - https://t.me/+GVmPWdBt4GM4MTdi 🎾🏀⚽ Іспанія перемогла Англію і вчетверте в своїй історії виграла чемпіонат Європи. Після невиразного першого тайму Іспанія і Англія провели запальну другу половину матчу. Ніко Уільямс вивів Іспанію вперед, Коул Палмер зрівняв рахунок, але все ж перемога залишилась за Іспанією – за дві хвилини до завершення основного часу гол забив Мікель Оярсабаль. Іспанія виграла чемпіонат Європи вчетверте в своїй історії (1964, 2008, 2012, 2024). До вашої уваги післяматчеві коментарі головного тренера збірної Англії Гарета Саутгейта. Актуальні новини зі світу спорту - https://sport.ua 🎾🏀⚽ Ставайте спонсором каналу - https://bit.ly/3AcB2op 😉 #євро2024 #збірна #фінал