Если кнопки скачивания не загрузились НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ или обновите страницу
Если возникают проблемы со скачиванием, пожалуйста напишите в поддержку по адресу внизу страницы.
Спасибо за использование сервиса savevideohd.ru

100. derbi - RADIO PRENOS (sinhronizovano)

Стоти вечити дерби одигран је 6. маја 1995. године на Маракани, Црвена звезда је после великог преокрета савладала Партизан са 2:1 и обезбедила јубиларну 20. титулу. После првог полувремена без голова, Партизан је повео поготком Ненада Бјековића у 71. минуту. Уз велику подршку навијача, Звезда је заиграла боље и прво у 79. минуту изједначила голом Дарка Ковачевића из пенала, да би потом пет минута пре краја меча Митко Стојковски затресао мрежу Партизана после грешке голмана Горана Пандуровића. Пред вама је пренос другог полувремена, телевизијски коментатор је Владанко Стојаковић а радио репортери на овој утакмици били су Јордан Ивановић и Марко Марковић.