Русские видео

Сейчас в тренде

Иностранные видео

Скачать с ютуб 😳 ЗАРУБА В РОЗДЯГАЛЬНІ! Гаврилів зламав воротаря | ЗНАЙШЛИ нового МЕССІ? | RUH MEDIA TEAM vs КОМІКИ в хорошем качестве

😳 ЗАРУБА В РОЗДЯГАЛЬНІ! Гаврилів зламав воротаря | ЗНАЙШЛИ нового МЕССІ? | RUH MEDIA TEAM vs КОМІКИ 9 месяцев назад

Если кнопки скачивания не загрузились НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ или обновите страницу
Если возникают проблемы со скачиванием, пожалуйста напишите в поддержку по адресу внизу страницы.
Спасибо за использование сервиса savevideohd.ru

Медіакоманда Руха RUH MEDIA TEAM зіграла свій перший офіційний матч. Змагалися проти зіркової команди коміків: Дамніцкій, Ласточкін, Скуратов, Бєдняков та інші. Окрім традиційного складу до команди вперше приєднався Олександр Волошин. За матчем глядачі могли спостерігати у прямій трансляції Ruh media team VS Збірна коміків. Дубль Жукровського, якого вже називають новим Мессі; заруба Валерія Федорчука з коміками у роздягальні через червону картку; жорстка гра Гавриліва та емоції від перемоги, які не передати словами. А ще вибір капітана та привітання головного тренера з днем народження. Ми довго готували для вас цей випуск і сподіваємося, що ви круто проведете 50 хвилин свого часу! Гарного перегляду! Дякуємо, що ви з нами! ⚽️ Почни свою криптогру разом з BINANCE та отримай кешбек до 100 USDT, реєструйся за лінком: https://bit.ly/48ZgCzN 00:00 - тизер; 01:02 - подарунки тренеру; 03:08 - сюрприз від Федорчука; 03:59 - заселення коміків; 06:23 - очікування гравців від матчу; 07:29 - очікування Каюка; 07:46 - рефері про Жукровського; 08:30 - коментарі ведучого; 10:10 - автобус команди та вибір пісні; 11:34 - емоції Волошина та Бєднякова; 13:16 - вихід коміків на поле; 13:41 - роздягальня; 15:17 - вибір капітана; 18:19 - розминка; 19:21 - роздягальні коміків; 19:57 - вихід команд + армреслінг; 23:43 - початок матчу; 31:13 - кінець 1 тайму; 31:14 - роздягальня після 1 тайму; 33:00 - суперечка Федорчука; 35:08 - другий тайм; 35:11 - фол Гавриліва; 45:26 - ЯК ВОЛОШИН В КОМАНДІ? 47:15 - кінець гри; 49:18 - роздягальні після гри; 📱Instagram Ruh Media Team: https://instagram.com/ruh.media.team?... 📱TikTok Ruh Media Team: https://www.tiktok.com/@ruh.media.tea... 😳 ЗАРУБА В РОЗДЯГАЛЬНІ! Гаврилів зламав воротаря | ЗНАЙШЛИ нового МЕССІ? | Матч проти коміків #футбол #медіакоманда #футболУкраїна #RuhMediaTeam